Ambalajlama

Ambalajlama

Günümüzde evden eve, şehirlerarası  nakliyede pek çok sıkıntı yaşanmaktadır. Ancak, bu sıkıntıyı minimuma indirgemeyi, hedef almaktayız. Siz değerli  müşterilerimize; daha iyi hizmet sunabilmek için, deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuzla yanınızdayız. Firmamız geçmişten gelen deneyim ve tecrübeye sahiptir.

Ev taşımak , başlı başına zor bir süreçtir. Uzman , işinde ustalaşmış ,eşyalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir 2QZlbTq-225x300ekiple, işinizi kolaylaştırma yolundayız . Müşteri memnuniyeti esas alınmış olup eşyalarınıza gereken özen gösterilir ; düzenli bir şekilde kolilenmiş eşyalarınız, aracımıza taşınır, kategorisine göre kırılacak hassas eşyalar ayrı, koltuk vb. eşyalar ayrı konulur. Ferahevler evden eve nakliyat hizmetinde özel ambalajlama teknikleri uygulanır. Bu teknik sayesinde eşyalarınız koruma altına alınır ve taşıma sırasında herhangi bir hasarın da önüne geçilmiş olur. Firmamız bünyesi içerisinde yer alan nakliye araçlarımız temiz ve bakımlıdır.

Hizmette Sınır Tanımıyoruz!

Ülkenin dört bir yanına teslimatta, güler yüzlü ekibimizle yanınızdayız . Değişen zaman ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda, internet sitemizden  bizlerden haberdar olmak da ayrıca mümkün olup , aldığınız hizmet  konusunda memnuniyetinizi /şikayetinizi bize bildirmeniz mümkündür. Hem ekonomik , hem güvenli bir nakliye hizmeti 10481986_10206158044295940_4601723107450162866_nvermekteyiz. Bütçenizi aşmayan fiyatlarımızla en iyisiyiz diyoruz .  Ferahevler evden eve nakliyat firmamız kalitesi ile sektör içerisindeki en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Kaliteli hizmeti alanında uzman kadro ile verilmesi ve müşterinin memnuniyetinin ön planda tutulması ilk sırada yer almaktadır. Beyaz eşyalarınızdan oturma odalarınıza kadar tüm taşıma hizmeti kurumsal olarak verilir.

Eşyalarınızın montajı, kurulumunu yaparak yerleşmenize yardımcı olalım. Arayın gelelim, uygun fiyata kaliteli ve sağlam hizmetin rahatlığıyla evinizi taşıyalım. Yeni evinize sorunsuz ve rahat bir taşıma dönemi geçirerek başlayın.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir