Hakkımızda

HAKKIMIZDA­

 

Taşımacılık sektöründe müşterilerinin memnuniyetinden güç alarak ve bunu ilke edinerek  yoluna devam etmekte olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin gerek yaşam alanınızı gerekse çalışma alanınızı kıymetli eşyalarınıza zarar vermeden istediğiniz zaman istediğiniz yere taşımayı görev edinmiştir. Amacımız siz değerli müşterilerimizi en önemlisi de evin hanımını taşınmayı bir kabus gibi yaşamaktan kurtarmak ve hayat akışınızın ev yada iş hayatınızın aksamamasını sağlamaktır. Uygar evden eve nakliyat hizmetleri size özel olarak verilir ve huzurlu bir taşınma dönemi geçirmeniz sağlanır.

 

 

Profesyonel Ekip, Kaliteli Hizmet

 

Sektöründe lider olan firmamız  müşteri memnuniyeti ile hareket etmekte olup güvenle eşyalarınızı teslim edebileceğiniz profesyonel ekibi ve donanımlı araçları ile hizmetinizdedir. Eğitimli ve alanında  profesyonel ekibimiz  Türkiye’nin her noktasına eşyalarınızı özenle paketleyip taşımakta olup  gideceğiniz mekana  aynı özenle mobilya ve aksesuarlarınızı istediğiniz noktaya montajını ve yerleştirilmesini  tamamlamaktadır. Tüm bu hizmet alanında uzman kadro tarafından yürütülür. Firmamız nakliye hizmetinden fiyat anlayışını ekonomik olarak belirlenmiştir. Tüm taşıma hizmetinde kampanyalı ve ekonomik fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

 

Yüksek kat veya küçük mekanlarda dahi son sistem araç, gereç ve ekipmanlarımızla eşyalarınıza hiç bir hasar vermeden güvenle taşıtabileceğiniz firmamız makul fiyatları ile hizmet vermekten ve aynı zamanda güler yüzlü ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaktan son derece gurur duyar. Uygar evden eve nakliyat hizmetine sigorta teminatı da yer almakta olup, eşyalarınız bu teminat içerisinde taşınır. Sizde hizmet olarak profesyonel bir ekip ile çalışmak isterseniz firmamızın hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede stressiz bir taşınma dönemi geçirebilir ve yeni adresinize huzurlu bir başlangıç yapabilirsiniz.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir