Sarıyer Nakliyat

Garantili ve Sigortalı Taşımacılık

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Nakliyat olarak ilkeli ve Dürüst hizmet anlayışıyla Başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Ev, Ofis-Büro Taşımacılığında Memnuniyet garantili hizmet sunmaktadır.

Bunun yanında modifiye araçlarımızla Askılı textil taşımacılığı, fuar taşımacılığı, dersane taşımacılığı, banka taşımacılığı hizmetleri profesyonel olarak sorunsuz bir şekilde verilmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak Depolama hizmeti de vermekteyiz. Eğer eşyanızı geçici olarak emanet edeceğiniz bir yer arıyorsanız Sarıyer Nakliyat size aradığınız çözümü sunar.

Müşterilerimiz isterlerse tüm eşyayı kapsayan bir sigorta yapılır.

Sigortalı Ve Garantili Hizmet

Eşyanın taşınma esnasında herhangi bir hasar görme ihtamaline karşılık eşya sigortalanır. Bu sigorta işlemi müşterinin isteği doğrultusunda yapılır ve sigorta poliçesi taşıma günü müşteriye verilir. Eşyanın herhangi bir hasar görmesi durumunda hasar sigorta firması tarafından karşılanır.

Ödeme Koşulları

Sarıyer Nakliyat olarak müşterilerimizin hizmet karşılığını ödemesi konusunda hertürlü kolaylık gösteririz. Ödemeler Nakit olarak veya taksitli olarak kredi kartından yapılabilir. Kredi kartından ödeme yapacak müşterilerimizin bunu önceden bildirmesi gerekir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir