Eşya depolama hizmetimiz Sarıyer içerisinde mevcuttur. Eşyalarınızı istediğiniz kadar depolarımızda tutabilir ve istediğiniz zaman da depolarımızdan alabilirsiniz. Eşyaların depoda ne kadar kalacağını sizin kendiniz belirliyorsunuz. Aldığımız gibi teslim etmekle mesul olduğumuz eşyaların bütün sorumluluğu bize aittir. Sarıyer depolama alanlarının tamamı Ulusoy Nakliyat Güvencesindedir. Güvendiğiniz bir firmadan hem depo hem de ev taşıma hizmeti almak içinizi rahatlatacaktır. Ulusoy Nakliyat ve depolama Türkiye üzerindeki en iyi depo alanlarına sahiptir. Aynı zamanda nakliyat hizmeti konusuda da ülkemizde bizden daha iyisi yok.

Oda Sistemli Depolama Sarıyer’de

Eşyalarınızı size özel olan odalarda depoluyoruz. Depolama alanlarını ve odalarını sizin ihtiyacınız kadar olan yere göre oluşturuyoruz. Fiyatlandırma yaparken de eşyalarınızın miktarı ve ne kadar süre boyunca depolanacağı önemlidir. Eşyaların uzun süre depoda kalabileceği düşünüldüğünde daha ekonomik fiyat alabilirsiniz. Fakat eşyanız ne kadar kalırsa kalsın biz en iyi ambalaj ürününü kullanıyoruz. Çünkü çoğu zaman müşteriler eşyaların depoda ne kadar kalacağını kestiremeyebiliyor. Bu nedenle biz en iyisini yapmak zorundayız.

Siz isteyin biz gerçekleştirelim. Nakliyat ve depolama işi bir birinden ayrı tutulamaz. İkisi bir birini tamamlar. Bu yüzden ikisini aynı anda sunabilen ve kalitesini defalarca kanıtlamış olan firmamızdan hizmet almak sizin için iyi olacaktır. Taşıma ve depolama süreci boyunca firmamız bütün sorumluluğu alıp imzasını altına atmaktadır.

Profesyonel Depolama Alanları

Depolama alanlarımızın tamamı tesis şeklindedir. Bu alanlarımızı kendimiz inşaat aşamasından beri oluşturduk. Bu nedenle toz kir ve neme karşı korunma oranları çok yüksektir. Eşyalarınızın bütün sorumluluğunu alan firmamız, işine ve hizmetine çok güvenmektedir. Hızlı ve pratik bir hizmetle işinde uzman personellerle hizmete geliyoruz. DEpo hizmeti için tecrübe son derece önemlidir. Aynı zamanda taşıma için de tecrübe gerekli ve zorunludur. Biz ikisini aynı anda sunuyoruz. Bununla birlikte de depolama alanlarımız özel tasarım olup sadece eşyaların korunması ve saklanması için özel olarak yapılmıştır.