Ulusoy Nakliyat güvencesi ile ev taşıma işinizi çok zor bir iş olmaktan çıkararak profesyonel hizmet alın. Eşyalarınızı en ince ayrıntıya kadar hesaplayarak taşıyoruz. Kullandığımız ambalaj malzemeleri tamamı ile profesyoneldir. Aynı zamanda personellerimizde yaptıkları işte tecrübeli olup yüksek ölçüde deneyim sahibidir. Eşyaların paketlenmesi uzman ellerde yapılınca işinizi görecek niteliktedir. Bu endenle kullanlılan malzemenin kalitesi tek başına yeterli olmaz. Önemli olan husulardan biri de personelin tecrübe ve yeterliliğidir.

Ulusoy Nakliyat Nasıl ev Taşır?

Ev taşırken öncelikli olarak sğalık ve temizlik kurullarına karşı önemler alıyoruz. Çağımızın getirdikleri arasında bulaşılcılı hastaklıklar nedeni ile hijyen kurallarına çok dikkat ediyoruz. Kullandığımız ambalaj ürünleri müşterilerimize özel olup tek seferliktir. Eşyaları taşımaya gelen ekiplerimiz de sabit kadrolu olup sağlık durumları sürekli olarak takip altındadır.

Ekiplerimiz sabit kadroludur. Her ekibin başında firma sorumlusu olan bir ekip şefi var. Bu Ekip şefi olarak adlandırdığımız personelimiz işinizin gidişatını sizin adınıza takip etmektedir. Ekip şefinden sonra en önemli personelimiz marangozdur. Marangoz sökülmesi gereken bütün mobilyalarınızı söküp ve hasarsız kurmakla yükümlüdür. Elektrikçi ise beyaz eşya ve avizelerin söküm tekrar kurulum ve çalışırlığının denetiminden sorumludur.

Ambalaj ve Paketleme

PAketleme malzemelerinin tamamı profesyonel ve temizlik kurallarına uygundur. Eşyalarınızın tamamını biz paketliyoruz. Mutfak gereçleri, kırılacak eşyalar ve evdeki bütün küçük eşyalar için karton kutu ve mika kutular getiriyoruz. Küçük eşyaları ambalaj kağıtları ve pıt pıt ile sarıp kutulara koyuyoruz. Kutuların üzerine içinde ne olduğu yazılır.

Elbiseler kırışmayacak bir şekilde mini dolaplarımızla taşınır. Dolabınız kurulduktan sonra elbiseleriniz tekrar yerlerine asılır.

Koltuklar, yataklar ve bütün büyük eşyalar: hava baloncuklu pıt pıt, graft kağıdı, köşebend ve çeşitli ürünlerle taşımaya hazır hale getirlir.

Araç içine istifleme yerleştirme de son derece önemlidir. Yanlış bir yerleştirme eşyaların hasar almasına neden olaiblir.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyoruz. Taşıma sırasında oluşabilecek hasarlara karşı eşyalarınızı geniş kapsamlı olarak sigortalıyoruz. Bu önemle sayesinde oluşabilecek hasarlarımızı da garanti altına alıyoruz.